פעילות בפארקים

ישנן מספר חברות המייצרות מתקני כושר לגנים ציבוריים,מבט מהיר בקטלוגים שלהם מגלה מספר דגמים דומים של מתקני כושר בסיסיים.רוב הלקוחות של מתקנים אלו בדרך כלל הם השלטון המקומי בתי הספר וגני הילדים,אך כיום גם ללקוחות פרטיים רבים כדי לשקול השקעה במתקנים אלו במידה ויש להם את המקום והאמצעים לכך.

למי שגדל בימים בהם מספר של נדנדות וקרוסלה  נחשבו כהיצע הבלעדי במגרש המשחקים המקומי, יראו המתקנים החדישים המוצעים בקטלוגים כמעין התגלות. חברות מתקני כושר מציעות היום מבחר גדול של מתקנים חזקים ועמידים לאורך זמן העשויים מצינורות פלדת אל חלד חזקים ומצופים במבחר צבעים אופנתיים.רק מן הצפייה בתצלומים אפשר כבר להרגיש את החוזק והאיכות של המתקנים הללו. כשבונים מתקנים לשימוש חיצוני זקוקים מלבד התכנון הסטנדרטי לאלמנטים נוספים על מנת להבטיח איכות ועמידות,בתכנון מתקנים אלו יש להתחשב  עם גורמים נוספים כמו מזג האוויר וכן אופי השימוש המסיבי  של רבבות אנשים.מי שראה פעם את הבלאי המואץ של ציוד ספורט יקר הנגרם רק משימוש יום יומי של מתאמנים מבין שעל מנת להאריך את תוחלת החיים של מתקני ספורט נדרשים תכנון וביצוע מעולים תוך שימוש בחומרים העמידים והחזקים ביותר.במתקני ספורט המוצבים בפארקים ובגנים ציבוריים יש לקחת בחשבון גם עמידות בפני וונדליזם וניסיונות השחתה העלולים להתרחש במקומות פתוחים, לכן יש לבנות את המתקנים בצורה שלא תאפשר כמעט שימוש לא נכון או קלקול של המתקן.

חזונה של לודוס לאפשר לציבור הרחב ליהנות מפעילות גופנית חינם אין כסף תחת כיפת השמיים מחייב אותנו גם לתכנון ולביצוע המקצועי ביותר ולכן מתקני הכושר שלנו הפרוסים כיום בפארקים בספורטקים השונים בחופים ובטיילות בכל רחבי הארץ נבנים לכתחילה בעיצוב נאה וחדשני המותאם לסביבה וכן באופן שיענו לכל הדרישות שהשימוש הציבורי תחת כיפת השמיים מחייב.

התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעזור לכם בכל מה שקשור למתקני ספורט חדישים יפים ואפקטיביים לשימוש ציבורי רחב.