עולם הספורט

מה עוצר אותך מלהיות בכושר ? התבונן לרגע באמת האם זו לא המחשבה על התרגילים שתצטרך לבצע?  הרבה פעמים הרעיון של התחיבות לתרגול ממושך עלול להקנות תחושה של מחויבות. כתוצאה מכך, התפיסה שלך לגבי פעילות גופנית נוטה להצטייר כשלילית. וזה כבר הופך את כל העניין לעסק משעמם ולא מהנה במיוחד משהו שחייבים אבל לא ממש רוצים לעשותו.

צורת מחשבה זו עלולה לחבל במטרה שלך, כי אי אפשר להגיע לרמת כושר טובה ללא פעילות גופנית קבועה ותזונה נכונה. לכן בכדי לשמור על רמת מוטיבציה גבוהה לאימונים אתה חייב להכניס את גורם ה"כיף"  לכל הפעילויות שאתה רוצה לעשות. המשמעות הברורה היא פשוט לבחור בפעילויות אימון ספורטיביות משעשעות וכיפיות.

הדרך הטובה ביותר כדי למצוא פעילות מהנה הוא להביט לאחור ולרענן את הזיכרון שלך. זוכר את ימי הילדות? איזה משחקים נהנית לשחק עם החברים שלך?

הנה כמה משחקים קלאסיים של הילדים, היכולים להיחשב כפעילות אפקטיבית ומהנה להגיע לכושר.

הולה הופ,אתה זוכר איך אתה והחברים שלך נהגתם לסובב  טבעת גדולה סביב המותניים.הידעת שתנועה זו יכולה לקצץ את קו המתנים ולהדק את אזור הבטן שלך.ומלבד זאת  סיבובי הולה הופינג   במשך כ30 דקות במהירות נמוכה יכולים לשרוף כ 200 קלוריות.

עוד משחק זוכר את הקפיצה בחבל,פעולה פשוטה זו היא אחת הדרכים היעילות ביותר לרדת במשקל.תרגיל הקפיצה בחבל נחשב לאחד התרגילים הטובים ביותר של הלב וכלי הדם. אתה יכול לשרוף עד 1000 קלוריות לשעה בקפיצה בחבל,תוך כדי הפעלת כל חלקי הגוף העליון והתחתון וכן כל קבוצות השרירים העיקריות.מלבד זאת קפיצה בחבל מועילה גם לשיווי משקל ולזריזות.

זוכר את משחקי הכדורסל, הכדורגל וגם את הריקודים, זוכר איך הזמן היה עובר בלי להרגיש עד שהיית מוצא את עצמך פתאום בסופו של יום מותש לאחר שעות של משחק אינטנסיבי.כמו כל פעילות שמלווה במשחק ובתחרות ואינה מהווה מטלה אנו תמיד נוטים להאריך את משך הזמן שאנו חווים אותה בלי לשים לב למיומנויות ולכושר הנרכשים דרך אגב בצורה חוויתית ומהנה.

רק להסתכל אחורה ולהיזכר באותם הימים מלאי הכיף של ילדותנו. אך גם היום אתה תמיד יכול לעשות את אותם פעילויות מהנות, מבדרות,וקלות בכדי לשמור על הכושר.

אצלנו בלודוס אנו מודעים היטב להשפעת אפקט השעשוע על התרגול הספורטיבי לכן בכל מוצר חדש שאנו מפתחים אנו מקפידים להכניס אלמנטים של משחק ושעשוע בכדי להפוך את השימוש במתקן לחוויה מהנה שמחה ונעימה.

התקשר אלינו עוד היום ונשמח לייעץ לך בכל מה שקשור למתקני ספורט ושעשוע ומשחקים עכשוויים.