גרינפילדס

כאשר אתם מדמינים לעצמכם מתקני ספורט לשימוש חיצוני אתם בודאי חושבים על "גרינפילדס פארק של ספורט"."Greenfields Sports Park
חברת לודוס גאה להציג לקהל לקוחותיה היום את הקו החדש של גרינפילדס. מתקנים אלו הפכו בשנים האחרונות לשם דבר בתרבות הספורט העממי בישראל,כאשר התופעה בה אנשים רבים מכל שכבות האוכלוסייה ללא הבדלי גיל או מצב גופני יכולים להרשות לעצמם להתאמן ולבצע פעילות ספורטיבית מהנה ומועילה בחיק הטבע התקבלה באהדה גדולה על ידי הציבור, והכניסה למודעותו את היתרון הרב הטמון בשימוש במתקני הכושר המיוצרים תחת שם המותג גרינפילדס.

מתקנים אלו מתאפיינים בתכנון חכם המאפשר עבודה על כל קבוצות  השרירים בגוף תוך כדי פעילות קלה ומהנה, ומשלבים בילוי ויציאה לאוויר הפתוח עם פעילות גופנית. הייצור והמבנה הקשיח של מתקני גרינפילדס פארק של ספורט מבטיח עמידות לאורך זמן, בטיחות מירבית, כמו גם עיצוב יפה ומודרני המשתלב בצורה אידיאלית במראה הפארקים המודרני. זוהי הסיבה שבגללה ניתן כיום למצוא את מוצרי גרינפילדס בכל רחבי הארץ והם מתקבלים בברכה על ידי עיריות רבות ומועצות אזוריות.
גרינפילדס

כחלק מהותי מהשירות אותו הן מציעות לתושביהן. כיום חברת לודוס מובילה קו מהפכני בו היא מייצרת את מוצרי גרינפילדס האהובים בארץ תוך הקפדה מיוחדת על איכות ללא פשרות והתאמה לתנאי המקום. מקימי החברה כמי שהביאו את גרינפילדס לראשונה לארץ יודעים לנצל את נסיונם העשיר על מנת להבטיח לקהל הישראלי את השירות,האיכות והיחס המסור שהוא ראוי לו. האמרה "בלודוס מייצרים את זה טוב יותר" מתארת בעייני רבים את האיכות הגבוהה והרמה הבלתי מתפשרת אותה מייצגת חברת לודוס אשר מספקת ומתקינה את מוצרי גרינפילדס בכל רחבי הארץ.